Uudised

Alutaguse Ammuklubi SILEX tuli maailmameistriks.

Amburid joonel

5.-9. juuni toimus Saksamaal Ennigerlohis WCSA süsteemi MM ammulaskmises. Figureerisid 11. riigi lipud ja osales umbes 60 amburit erinevates klassides. Eestit esindas kolme klubi koondis. Alutaguse laskurid ambusid kerge- ja keskaegset ambu. Esimene võistluspäev oli väga tuuline, aga kodune töö kandis vilja. Teine võistluspäev oli väga närviline ja konkurentsitihe. Kolmandal päeval oli individuaalne ja võistkondlik matchplay, sisuliselt duelllaskmine.

Meelis Pällo proovimas 12. kg ambu.

Üldkokkuvõttes saavutas Alutaguse Ammuklubi võidu. Individuaalselt Marina Tõles pronks,Tarmo Andrei hõbe ja Meelis Pällo kuld. Matchplays võidutses Marina ja Tarmo sai pronksi. Kõige rohkem valmistas rõõmu see,et Marina ületas kehtiva matchplay maailmarekordi. Tarmo ületas 30m rekordi ja Meelisel õnnestus ületada 1 ja 2 päeva koondsumma rekordi.Kõige tähtsam,et ületasime võistkonnana üldsumma rekordi lausa üle 100 silma.

Alutaguse ammuklubi SILEX domineerimas poodiumil

Kergeammuklassis ambus meie klubi liige Arvi Eek end individuaalselt seenioride klassis hõbedale. Kergeammuklassis olid Eesti amburid väga head. Kokku 6 kulda. Super. Täname kõiki meie toetajaid,keda oli VÄGA palju. Aitäh !         

Alutaguse Ammuklubi pealik Meelis Pällo