Uudised

Alutaguse KK tegemised

Alutaguse KK võõrustas 13.10 JaKon Ehitus/Tamsalu meeskonda. Külalised tegid suure vahe teisel veerandil sisse ja Alutaguse enam mängu tagasi ei õnnestunud tulla. Seega tuli vastu võtta kaotus numbritega 68:83. Statistika

22.10 sai Alutaguse KK Lääne-Virumaa esiliigas 71:94 kaotuse Lüganuselt. Statistika

23.10 pidas Alutaguse KK oma esimese Optibet rahvaliiga mängud Ida regioonis ja võitis Entehi võistkonda tulemusega 71:48, poolaeg 36:22. Alutaguse suurim korvikütt oli Robert Soidla 17 punktiga, Ehtehil Dmitri Pugatšjov 13 punktiga. Statistika

02.11 võõrustati Iisaku Gümnaasiumi spordisaalis Lääne-Virumaa liigas Simuna SK võistkonda. Terve mäng kulges punkt punktis aga lõpus suudeti võtta magus 3. punktiline võit vastase üle. Statistika

04.11. Ida regiooni põhihooaja teises kohtumises jäi Alutaguse KK alla 65:71 KK Hitole. Statistika

06.11. mindi külla Kadrina Karudele. Tänu väga heale kolmandale veerandile saadi 9 punktilises edu minna vastu viimasele veerandile. Lõpuks kindel 73:65 võit. Statistika

Lääne-Virumaa I liigas hoitakse 3 võidu ja 2 kaotusega hetkel 4. kohta. Ida-Virumaa rahvaliigas hoitakse samuti 4. kohta ühe võidu ja ühe kaotusega.