Uudised

Alutaguse naiskond pääses edasi

Rahvaliiga finaalturniirile pääsemise esimeses ringis kohtus Alutaguse naiskond Sandpiti võistkonnaga ja võitis tulemusega 3:0 (25:21; 25:21; 25:16). Nüüd peab ta järgmise ringi esimese kohtumise kodus Otepää VK.Naised II tugevusgrupp- Esimeses ringis mängitakse üks mäng “puul” ülemisel real asuva võistkonna kodusaalis. Võitja liigub edasi järgmisesse ringi, kus mängitakse veerandfinaalides kaks mängu ja vajadusel kuldse geimi. Esimene mäng toimub “puu” alumisel real oleva võistkonna juures, ning teine mäng ja vajadusel kuldne geim “puu” ülemisel real oleva võistkonna kodusaalis. Tähtajad: I ring: kuni 13.03; II ring: kuni 27.03 ja kuni 10.04.Alagrupi lõpetas Alutaguse teisena, kaotades mõlemad kohtumised SK Torma Spordile.