Uudised

ALUTAGUSE TERVISE VÄLJAKUTSE

Seoses piirangutega pakub Alutaguse Vallavalitsus välja Alutaguse Tervise väljakutse. Kutsume kõiki aktiivselt liikuma ja oma aktiivsust ka ülesse näitama. ALUTAGUSE TERVISE VÄLJAKUTSE! Alutaguse Vallavalitsus kutsub kõiki elanikke osa võtma väljakutsest, mille eesmärgiks on teha piisavalt palju samme, et Alutaguse valla rahvas oleks kõige tervem rahvas kogu Eestis.Inimene on loodud kõndima ja liigne istumine on Meie tervisele kõige suurem risk. Seega on aeg liikuma minna (kõndima,jalutama või kasvõi jooksma). Tähtede seis on selleks õige ja nüüd tuleb ennast kuuks ajaks kokku võtta. Tervise parenemiseks on vajalik kokku sammuda vähemalt 200 000 sammu. See teeb päevas umbes 6700 sammu!

Väljakutsest osavõtmiseks tuleb alla laadida FitSphere (https://thefitsphere.com) ja Google Fit (https://www.google.com/fit) rakendused.Väljakutse algab 15.novembril ja kestab 15.detsembrini! Kõikide väljakutse sooritajate vahel läheb loosi 5 Mäetaguse Spa kinkekaarti kahele väärtusega 38 eurot ja loosimise peaauhinnaks on Alutaguse Puhke- ja Spordikeskuse Saun rent koos eesruumiga väärtusega 300€. Lisaks lähevad loosi ka 5 Liikudes Läbi Alutaguse pusa, 10 Alutaguse valla logoga discgolfi ketast, 10 paari Alutaguse valla kujundusega sokke, 10 Alutaguse valla mütsi.

PANE TÄHELE: Võistlusel osalemiseks veendu, et Sinu telefonis oleks nii Fitsphere kui ka Google Fit rakendus. Võistlusel osalemiseks leia Fitsphere rakenduses üles võistlus “Alutaguse Tervise väljakutse” ja vajuta rohelist nuppu REGISTREERI VÕISTLUSELE. FitSphere rakendus loeb sinu liikumise automaatselt, kuid selleks, et saaksid oma liikumise ka võistluse arvestusse, pead vajutama rakenduse pealehel oma sammude all olevat nuppu VAHETA PUNKTIDEKS. Samme tuleb punktideks vahetada iga 24 tunni tagant. Sammud, mis oled teinud rohkem kui 24 tundi tagasi, jäävad punktide arvestusest välja.

Mõnusat liikumist!