Uudised

Alutaguse valla aastalõpu sammuvõistlus

2023 aasta on kuulutatud liikumisaastaks ja tulemas on Alutaguse valla neljas sammuvõistlus. Kas soovid rahuliku südamega jõululauda istuda? Võta siis osa aastalõpu sammuvõistlusest. Tervise parenemiseks on vajalik kokku sammuda vähemalt 250 000 sammu. See teeb päevas keskmiselt üle 8000 sammu!
Väljakutse algab 21. november ja lõpeb vahetult enne jõule 21. detsember. Kõikide väljakutse sooritajate vahel läheb loosi:

Peaauhind Mäetaguse Spa 2x suplusmaja kuukaart

3x Alutaguse valla pusa

3x Alutaguse valla rätikut

2x Alutaguse valla seljakotti

2x Virve Osila luulekogu

2x Alutaguse valla lipsunõel või pross

2x Alutaguse valla komplekti (mesi+tee+kruus)

PANE TÄHELE: Võistlusel osalemiseks veendu, et Sinu telefonis oleks nii Fitsphere kui ka Google Fit rakendus. Võistlusel osalemiseks leia Fitsphere rakenduses üles võistlus “ALUTAGUSE VALLA SÜGISENE SAMMUVÕISTLUS!” ja vajuta rohelist nuppu REGISTREERI VÕISTLUSELE. FitSphere rakendus loeb sinu liikumise automaatselt, kuid selleks, et saaksid oma liikumise ka võistluse arvestusse, pead vajutama rakenduse pealehel oma sammude all olevat nuppu VAHETA PUNKTIDEKS. Samme tuleb punktideks vahetada iga 24 tunni tagant. Sammud, mis oled teinud rohkem kui 24 tundi tagasi, jäävad punktide arvestusest välja.

See aasta on võistlus ka omavalitsuste vahel. Seega näitame teistele omavalitsustele, kui tervislikud on Alutaguse valla inimesed.

Mõnusat liikumist!