Uudised

Alutaguse valla meistrivõistlused discgolfis

22.-23.10 toimusid 2022 aasta Alutaguse valla meistrivõistlused discgolfis. Laupäeval mängiti üksikmäng ja seda tehti Karjamaal puhkekeskuses SUVI, kus toimus ühtlasi ka raja avamisvõistlus. Kokku oli 39 osalejat.

Alutaguse valla meistriks tuli meestes Taivo Valdur tulemusega 135 viskega. Teine Timo Juursalu (139 viset) ja kolmas Taivo Pällo (140 viset).

Naiste esikolmik. Meistriks tuli Külli Stroo 158 viskega. Teine oli Meriliis Uustalu (165 viset), kolmas Laura Milk (186 viset).

Seenioride meistriks tuli Ago Sambla (140 viset) Raimond Reiska (146 viset) ja Janek Võõbuse (147) ees. Janek viskas ka 15. rajal ühe viskega sisse.

Juunioride tiitel jagati välja peale ümbermängimist, sest Oliver Võõbus ja Egert Hütt olid peale kolme ringe võrdse tulemusega ehk 141 viset. Peale ümbermängu tuli meistriks Oliver Võõbus. Kolmandaks jäi Meriliis Uustalu 165 viskega.

Harrastajad selgitasid samuti parimaid. Parim oli külalis võistleja Mart Lättekivi 155 viskega. Alutaguse valla meistriks tuli Rauno Kruut 159 viskega. Teiseks tuli Uno Rego (160 viset) ja kolmandaks peale ümbermängimist Lembo Rääsk (164 viset).

Pühapäeval 23. oktoobril mängiti aga paarismängu Kiikla discgolfipargis. Avatud oli kolm erinevat klassi ja kokku osales 14 paari.

Edasijõudnud klassis tulid meistriks Kiikla kohalikud isa ja poeg Tarmo ja Egert Hütt. Nende edu oli 2 viske suurune Markus Laanemets/Ragnar Alt-i ees, kes tegid kokku 98 viset. Kolmanda koha said Ago Sambla ja Hillar Neiland (100 viset), kes ümbermängimisel olid paremad kahest teisest paarist.

Harrastajates tulid meistriks samuti isapoja duo, kui Raimond ja Raimo Reiska võitsid. Sealjuures kordasid nad Hüttide tulemust 96 viset. Teiseks tulid Marek Mihhailov ja Robert-Kevin Viirlaid 107 viskega. Kolmandaks Lembo Rääsk ja Rauno Kruut 118 viskega. Algajate klassis oli ainult üks paar Uno Rego ja Jani Kütim 122 viskega.