Uudised

Eesti meistrivõitlused ja Narva Karikavõitlused.

Esmakordselt Eesti taekwondo ajaloos toimusid 26. veebruaril Narva linnas Eesti meistrivõistlused ja selles spordialas Narva karikavõistlused. Väga meeldiv oli näha, et üle 170 sportlase erinevatest klubidest ja linnadest taas kord said kokku, et oma oskusi näitata ja „Parima sportlase“ tiitlit saama. Avamisel pidasid piduliku kõne mõlema võistluse korraldustoimkonna esimees ja KWON klubi juht Nikolay Grinin, Narva linna volikogu esimees Vladimir Žavoronkov. Võitluse avas Eesti taekwondo Liidu president Mihhail Kõlvart.

🏆 Narva Karikavõitlustel esinesid sportlased kuini 6. gõp (Roheline vöö). Sportlased, kelle kvalifikatsioon on kõrgem (6. gõp/ roheline vöö ja kõrgem) esinesid 🇪🇪 Eesti meistrivõitlustel.

Vastasseis toimus 4. dojangis järgmistel kvalifikatsioonides: tull (kompleks harjutused), sparring (kahevõitlus), erihüppetehnika, meeskonna kahevõitlus. Eesti meistrivõitlustel toimus tõsine võitlus Eesti koondisesse pääsemise eest.

Nagu kõik võitlused – see oli raske, emotsionaalne, põnev, aga meie kõik auväärselt saime sellega hakkama. Meie- kõik meie meeskond: sportlased, treenerit, abistajad, korraldajad, vanemad. Samuti psühhoterapeut Vladimir Lavrinenko, Venitus- ja liikumisspetsialist Olga Bogatyreva Hi-Life stuudiost, massöör Evgenia Shishina ja massöör Ljudmila Khitro ning füüsilise vormi treener Dmitri Smirnov klubist Fitness Alligator

➡️ Medali punktisumma:

🥇ShogenClub
🥈Taekwondo Klubi Kwon
🥉Katleri taekwondo klubi (Kopli)

Alutaguse valla sportlaste tulemused Eesti meistrivõistlustelt

Stepan Maksimov -1 koht, kategoorias: Cadets 10-11. Male, -37kg. A Division.
Ivan Kisseljov -1 koht, kategoorias: Juniors 14-15. Male, +70kg. A Division.
Ilja Kisseljov -3 koht, kategoorias: Juniors 14-15. Male, +70kg. A Division.

Alutaguse valla sportlaste tulemused Narva Karikalt

Stepan Ivanov-2 koht, kategoorias: Children 8-9. Male, -40kg. A Division.
Stepan Ivanov- 1koht, kategoorias: Pattern. Children 8-9. Male. A Division (8-7gyp)