Uudised

Egert Hütt 12. Euroopa meistrivõistlustel

Egert Hütt võtan võistluse oma sõnadega kokku järgmiselt: Juunioride Euroopa Meistrivõistlused Discgolfis 2023 on nüüdseks seljataga ja võtaks ka enda poolt selle asja kokku. Esimesel päeval sain rahulikult enda mängu teha, tulemuseks -13 ring, mis kindlustas kindla liidrikoha MJ18 divisjonis. Antud ringiga teenisin enda uue PDGA rekord ringi reitingu – 1087. Mis pärast seda juhtuma hakkas, oli päris meeletu – õnnesoove tuli uksest ja aknast, meedia tähelepanu jne. Teisel ja kolmandal päeval ei suutnud suure tähelepanu tõttu korralikult enda mängule enam keskenduda ning finaalpäevale läksin vastu küll liiderpuulis, kuid kokkuvõttes neljandal kohal. Kuna selleks hetkeks oli seis selline, kus medali võitmiseks tuli korralikult pingutada, siis sai vastu võetud otsus algusest peale ründama minna. Esimesel korvil saingi kenasti birdiega minema, kuid edasi sõitsin nagu ameerika mägedel – birdied vaheldusid bogeyde ja tupladega, ehk siis korralik ralli. Viimase ringi 7 birdiega võis täitsa rahule jääda, kuid punase tabeliosaga kindlasti mitte, aga eks nii võibki lihtsasti juhtuda, kui lähed endast 110% andma. Kokkuvõttes 12. koht – iseenesest võib sellega rahule jääda, kuid suureks eesmärgiks olnud medalikoht jäi seekord saavutamata. Loodetavasti saab see viga 2 aasta pärast toimuvatel järgmistel euroopakatel parandatud. Näeme rajal!