Uudised

Egert Hütt Baltimaade meister

Nädalavahetusel toimus Pärnumaal, Jõulumäe discgolfi pargis suurvõistlus Baltic Disc Golf Championships 2023 presented by Innova Champion Discs ehk Baltikumi meistrivõistlused discgolfis. Reedest pühapäevani kestnud võistlusel olid Alutaguse Eagle klubi esindamas Tarvo Leesik (MA3) ja Egert Hütt. Viimane siis ka favoriidina MJ18 divisjoni võitis ja tasuks meistritiitel! Lisame siia alla Egerti ametliku võidukõne:

Baltimaade Meistrivõistlused Discgolfis 2023 on selleks aastaks selja taga. Kolm päeva võistluseid Jõulumäe disc golfi pargis ning tulemuseks esikoht MJ18 divisjonis! Tänan kõiki, kes mulle kaasa elasid, samuti meeldivat seltskonda, kellega ma transporti ja majutust jagasin ning enda toetajaid – Wienerberger Eesti ja Alutaguse Eagle.

Edaspidi saab minuga koos võistelda Ida-Virumaa nädalamängudel ning Virumaa karikasarjas, samuti on tulekul Eesti Harrastajate meistrivõistlused, Eesti Meistrivõistlused, Alutaguse Open ja Virumaa Meistrivõistlused. Näeme rajal!

Tulemused: PDGA MTRX

Egert on näidanud see aasta väga häid tulemusi.

DiscSport.ee Ida-Virumaa nädalamängude sari 2023

Discsport.ee Ida-Virumaa nädalamängude sari ja etapp XVI. Asukohaks uus pop-up Vaikla Hõbeforell. Ilm oli väga mõnus, väljak ise samuti. Tulemused tulid ka täitsa soliidsed.

Vaikla Hõbeforell ja rada 17. Kindlasti üks ilusamaid Ida-Virumaal. Pildil Alutaguse Eagle liige Ago Sambla valmistumaks oma draiviks.

Lendoravad:

  1. Kelli Vassiljev +6

Hundid:

  1. Ahto Murdsalu -5

Kotkad:

  1. Taivo Valdur -13
  2. Egert Hütt -11

Kõik tulemused leiab SIIT

Hõbeforelli parimad: Ahto, Kelli, Taivo ja Egert!

Discsport.ee Ida-Virumaa nädalamängude sari ja etapp XVII. Asukohaks uuendatud Iisaku Lendorav. Ilm oli täitsa hea, alguses oli kerge tuulebriis, hiljem ei sedagi. Paljude jaoks väga oodatud nädalamängu etapp, kuna just seal paljud meist osalemas EHMV võistlustel. Kohal oli kokku 45 osalist!

Iisaku Lendoraval on mitu väga lahedat ja meeldejäävat rada. Rada 8, rada 18 ja kindlasti rada 14 (PAR 3 134m). Antud pildil avadraivi tegemas Alutaguse Eagle liige Ringo Krilovs.

Lendoravad:

  1. Kevin Tärno +5

Hundid:

  1. Raul Kaarlõp -2
  2. Richard Sootalu -1

Kotkad:

  1. Ago Sambla -7
  2. Janek Võõbus -7

Rajal nr 7 oli Oliver Võõbusel vaja ainult ühte viset, et ketas korvis oleks. Tubli poiss!

Tulemused leiab SIIT

Lendorava etapi parimad: Oliver, Janek, Ago, Raul, Richard ja Kevin!

Järgmine nädalamängu etapp juba kolmapäeval ja Alutaguse Sinine 18.