Uudised

EuroTour #8 Lone Star Disc Alutaguse Open 2023

Alutaguse Eagle Disc Golfi klubi jaoks oli aasta suursündmus 10.-13. augustil toimunud Alutaguse Open. Juba 11. korda toimunud võistlus oli kindlasti läbiaegade võimsaim! Otse ülekanded üle maailma tänu Discgolf Networkile, Udisc live, suurimad väljamaksed Eesti discgolfi ajaloos ja loomulikult Mäetaguse väljak! Osalejate seas oli pea kõik Euroopa tipud: Heidi Laine, Rachel Turton, Anniken Steen, Joona Heinänen, Hjalte Jensen, Linus Carlsson, Blær Örn Ásgeirsson, legend Scott Stokely jne jne. Eesti tipud olid samuti kohal: Kristi Unt, Keiti Tätte, Silver Lätt, Albert Tamm, Mauri Villmann, Mathias Villota jne. Puudu olid ainult Kristin Tattar ja Kaidi Allsalu.

Foto: Mauri Levandi

Naiste kindla võidu viis Soome Heidi Laine ja meeste võidu jätis Eesti pinnale peale väga dramaatilist viimast ringi Mauri Villmann.

Alutaguse Eagle klubi oli esindamas Allain-Marco Anton, Oliver Võõbus ja Egert Hütt. Kõikse paremini läks Oliver Võõbusel, kes mängis kolme päevaga kokku soliidse +1. Egertil jäi tulemuseks +2 ja Allain-Marcol +10.

foto: Mauri Levandi

Toimus ka seeniorite võistlus nimega EuroTour Masters #3 – Alutaguse Open. Võistlus divisjonid oli MP40, MP50 ja FP40. Meie klubi oli ka seal esindatud ja eriti hästi läks MP50 divisjonis, kus võidu võttis Üllar Rego!

Peakorraldaja Timo Juursalu tänab kõiki, kes olid võistlusega seotud! Alustades kõikidest sponsoritest ja lõpetades tublide vabatahtlike ning abilistega. Super töö! Ilma ei saakski hakkama.