Uudised

Ida-Virumaa jooksusarja avaetapi – Kindrali jooksu võitsid Deniss Šalkauskas ja Hillevi Velba.

15.04.2023 Ida-Virumaa Jooksusari 2023 raames toimunud XVII Kindral Tõnissoni jooksu võitsid Deniss Šalkauskas ja Hillevi Velba.
Selle aasta jooks kulges mööda kergliiklusteed Kurtna külast Alutaguse Puhke-ja Spordikeskusesse. Tavapäraselt on Kindrali jooksu peetud Pannjärve metsaradadel, kuid selle talve lumi ei olnud Ida-Virumaa Jooksusarja avaetapiks veel sulanud ja korraldajad olid sunnitud võistlusraja osas muudatusi tegema.
Võisteldi 300m „Tillujooksus“, 2km; 4km ja 7km distantsides.
7km distantsi võitja Deniss Šalkauskase aeg oli 24.39, edestades teiseks tulnud Allain-Marco Antonit minuti ja 17 sekundiga. Naiste arvestuse võitis Hillevi Velba, kelle aeg oli 27.48, edestades Aveli Uustalut 34 sekundiga.