Uudised

II Alutaguse tervise väljakutse

Tundub, et sellel aastal talv ei tahagi lõppeda. Alutaguse on aeg talv minema jalutada. Algab II Alutaguse Tervise väljakutse, kus seekord on vaja kokku koguda 250 000 sammu. Väljakutse algab 1. aprillist ja kestab terve kuu ehk 30. aprillini.

Kõikide väljakutse sooritajate vahel läheb loosi 5 Mäetaguse Spa kinkekaarti kahele väärtusega 38 eurot ja loosimise peaauhinnaks on Mäetaguse mõisa hotel & spa restoran Rosen`i Maitsekohtunike pakett. Lisaks lähevad loosi ka 3 Liikudes Läbi Alutaguse pusa, 5 Alutaguse valla logoga discgolfi ketast, 10 paari Alutaguse valla kujundusega sokke.

PANE TÄHELE: Võistlusel osalemiseks veendu, et Sinu telefonis oleks nii Fitsphere rakendus. Võistlusel osalemiseks leia Fitsphere rakenduses üles võistlus “Alutaguse Tervise väljakutse” ja vajuta rohelist nuppu REGISTREERI VÕISTLUSELE. FitSphere rakendus loeb sinu liikumise automaatselt, kuid selleks, et saaksid oma liikumise ka võistluse arvestusse, pead vajutama rakenduse pealehel oma sammude all olevat nuppu VAHETA PUNKTIDEKS. Samme tuleb punktideks vahetada iga 24 tunni tagant. Sammud, mis oled teinud rohkem kui 24 tundi tagasi, jäävad punktide arvestusest välja.
Mõnusat liikumist!