Uudised

Iisakus selgitati Alutaguse valla meistrid paarismängus

Taivo Valdur maalilisel Iisaku maastikul viskamas. Foto: Timo Juursalu

01. oktoobril toimusid Alutaguse valla meistrivõistlused discgolfi paarismängus. Mängiti kolmes võistlusklassis ja kaks ringi. Absoluut, kuhu kuulusid kõige kõrgema reitinguga mängijad. Harrastajad, keskmise tasemega ja algajate klass, kus siis alustavad mängijad. Kui esimene ring mängiti paariliste parimast viskest edasi siis teine ring mängiti halvemast viskest kuni korvi saamiseni. Peale esimest ringi oli palju paare võrdsed aga teine ring eraldas terad sõkaldest. Kokku osales 24 paari ehk 48 mängijat.

Absoluudis tulid Alutaguse valla meistriteks Taivo Valdur ja Allain-Marco Anton 102. viskega. Neile järgnesid Egert Hütt ja Timo Juursalu 108. viskega ning kolmandaks Taivo Pällo ja Ago Sambla 110. viskega.

Absoluudi esikolmik Foto: Aveli Uustalu

Harrastajates tulid Alutaguse valla meistriks Martin Laanemets ja Ragnar Alt 123. viskega. Raul Kaarlõp ja Chris Reest kaotasid 3. viskega neile ning Arvi Kuttim ja Riti Marell Paal said kolmanda koha 136. viskega.

Harrastajate esikolmik Foto: Aveli Uustalu

Algajate klassis võtsid väga kindla võidu Andres Pärnpuu ja Allen Talviste 119. viskega. Uno Rego ja Jani Küttim jäid 128. viskega teiseks ning 135. viskega tulid kolmandaks Peivo Talviste ja Arved Kivimägi.

Algajate esikolmik Foto: Aveli Uustalu

TULEMUSED