Uudised

Iisakus toimusid Ida-Virumaa meistrivõistlused discgolfis 2022

19. juuni toimus Iisaku discgolfipargis Ida-Virumaa discgolfi üks tähtsamaid võistlusi – Ida-Virumaa meistrivõistlused discgolfis 2022. Kokku oli osalema tulnud. Võistlema asus 55 võistlejat viies erinevas divisjonis.

Ühispilt Foto: Alutaguse Eagle

Harrastajate meistriks tuli Danny-Rocco Anton, kes läbis kaks ringi 106 viskega. Talle kaotas kahe viskega Ragnar Alt ja nelja viskega Raul Kaarlõp. Kokku oli harrastajaid võistlemas 17.

Juunioreid oli osalemas rekordiliselt 7. Kolmandaks tuli Jordan Puur 133 viskega. Egert Hütt saavutas hõbeda 120 viskega ja kindla kulla võitis Oliver Võõbus 95 viskega. Oliveri nii hea tulemus andis talle ka meeste hõbeda.

Vasakult Egart Hütt, Oliver Võõbus, Jordan Puur Foto: Alutaguse Eagle

Seenioride divisjoni kulla võttis kindla vahega endale Üllar Rego, kelle tulemuseks oli 105 viset. 7 viske kaugusele jäid Ago Sambla ja Marko Viimsalu. Ümber mängimisel oli edukam Ago, kes suutis juba esimesel lisa korvil on paremuse maksma panna ja hõbe medal kuulus talle.

Vasakult: Ago Sambla, Üllar Rego, Marko Viimsalu Foto: Alutaguse Eagle

Naiste arvestuses oli kõige tasavägisem võistlus tiitli peale. Peale kahte ringi oli kahel mängijal võrdne skoor 121 viset. Hea teise ringiga suutis Aveli Uustalu viigistada Külli Strooga, mis tähendas päeva teist ümber mängimist lõpliku koha välja selgitamiseks. Võitja selgus alles peale kolmandat lisa korvi, kui Aveli suutis ühe viskega Küllist parem olla ja seega kuulub 2022 Ida-Virumaa meistritiitel talle. Pronksi medali sai kaela Elys Sepp, kelle tulemus oli 133 viset.

Vasakult: Külli Stroo, Aveli Uustalu, Elys Sepp Foto: Alutaguse Eagle

Ida-Virumaa meistriks tuli teistkorda järjest Martin Aul, kelle tulemus 94 viset oli 20 viset alla parri. Teise koha sai Oliver Võõbus (95 viset) ja kolmandaks tuli Kristen Milk (99 viset). Kokku osales 18 meest.

Vasakult: Oliver Võõbus, Martin Aul, Kristen Milk