Uudised

Janek Võõbus – Eesti meister!

Nädalavahetusel toimusid Eesti Talvised Meistrivõistlused discgolfis. Võistlused toimusid Pärnumaa disciparkides – Jõulumäel ja Jõekäärus. Kohal oli mitmeid Alutaguse Eagle liikmeid – 9. Parimad tulemused tulid seenior divisjonidest. MP50 võitjaks krooniti Janek Võõbus! Koondtulemus +10 oli koguni 13 viset parem, kui teine/kolmas koht! Vägev töö Janek!

Kiikla Libahunt Janek Võõbus

Ago Sambla debüüt MP50 divisjonis päädis 9nda kohaga. Margus Teelahk oli 12. MP60 divisjonis tegi debüüdi Hillar Neiland. Olles kõikidel päevadel kergelt medali konkurentsis, siis kahjuks seekord jäi 6 viset medalist vajaka. Tulemuseks siiski tubli neljas koht! MP40 divisjonis oli võistlemas Raimond Reiska. 45 võistlejat ning 27. koht tulemusega +24. MJ18 divisjonis oli Egert Hütt enne finaalringi kindlalt suurepärasel teisel kohal. Kahjuks viimane ring ebaõnnetus täielikult ning koondtulemus +15 jättis poisi 5 viset puudu medalist. Tulemuseks viies koht. Sander Filippov jättis oma võistluse peale ebaõnnestunud esimest ringi katki. Amatöör (MA3) divisjonis saavutas 47. koha Marek Mihhailov (+20). Võistlejaid seal kokku 73. Openis oli meid esindamas Rainer Heinsar. 77 võistlejat ning 63. koht tulemusega +23. Eesti meistriks tuli Rasmus Metsamaa (-14) Tulemused: https://www.pdga.com/tour/event/57132