Uudised

Kaisa Kukk tuli Eesti meistriks maratoni jooksus.

12. septembril peetud Tallinna Maratoni raames jagati Eesti meistritiitleid maratonijooksus. Naistest jooksis parima tulemuse Kaisa Kukk, kes üldarvestuses lõpetas maratoni 12. kohal, ajaga 2:44.46 ja pälvis sellega ka Eesti meistritiitli.

Kaisa oma treener Enn Sellikuga

Naiste arvestuses saavutas teise koha Kadiliis Kuiv, kes lõpetas võistluse tulemusega 2:48.52 ja sai üldarvestuses 19. koha. Kolmanda parima naisena lõpetas Anne-Ly Palm tulemusega 3:02.30 ja saavutas üldarvestuses 56. koha.

Edasine plaan on Kaisal osaleda Paide-Türi jooksul (seekord kahjuks Iisakus joosta ei õnnestu, kuna samal päeval osaleb ta Paide-Türi jooksul. Oktoobri alguses osaleb Tartus EMV poolmaratonis ning Novembri alguses on plaan joosta veel politsei EM’il krossijooksul Taanis.