Uudised

Kaisa Kukk edukas

93. suurjooksu ümber Viljandi järve 12 km distantsi võitis naistest Kaisa Kukk ajaga 00:43:09, üldjärjestuses lõpetas ta 33.

Järvakandi terviserajal toimunud Eesti murdmaajooksu meistrivõistlustel saavutasi teise koha naiste 4 km distantsil Kaisa Kukk ajaga 13.48

Naiste konkurentsis võidutses 24 km distantsil Kaisa Kukk (aeg 1:34.11), kes edestas Kadiliis Kuiva (+03.19). Kolmanda koha sai Maris Terno (+07.26).

Esikoha võitud Kukk rääkis, et alles eile võistles ta Eesti meistrivõistlustel lühikeses krossis ning sai ka hõbemedali. “Eile tegin maksimaalse pingutuse ja tulin siia, et pärast kaheaastast pausi jälle Maastikumaratoni nautida. Küll aga läks kõik hästi, jooks õnnestus ning võitsin,” rõõmustas Kukk.