Uudised

Kaks discgolfi nädalamängu Mäetagusel

Punane Panda aka Red Panda

Discsport.ee Ida-Virumaa nädalamängude II etapp mängiti Mäetagusel ja asetuseks “Punane Panda”. Ilm oli väga viisakas, tuulebriis oli väga kerge ja õnneks vihmamärga ei saadud. Kohal oli lausa 51 discgolfarit!

Kotkaste divisjoni parim oli valitsev kahekordne Virumaa meister Sten Tammik, kes mängis soliidse -10, mis tähistab uut ametlikku rajarekordit. Autasustatud sai ka teine koht.

Sten Tammik -10

Egert Hütt -9

Huntides näitas head mängu Toomas Saksladu. Toomas küll alustas oma mänguringi viiendalt rajalt OB bogeyga, aga see oli ka ainuke eksimus. Visates pea ainukese mängijana täna 2 eagle-t (samaga sai hakkama ka Taivo Valdur), tuli kokku tal tulemuseks väga kena -8 ja kindel võit! Tubli töö! Auhinnalisi kohti oli 2.

Toomas Saksladu -8

Mario Kirsimaa -6

Lendoravaid oli kokku 9 ja autasustatud sai ainult parim. Võrdse tulemus -1 mängisid välja nii Chris Reest kui ka Aveli Uustalu. Ümber mängimisel (CTP rada 1) osutus parimaks seekord Aveli! Tubli tüdruk!

Aveli Uustalu -1

Kõik tulemused leiab SIIT

Jääkaru aka Polar Bear

Discsport.ee Ida-Virumaa nädalamängude sarja III etapp ja asukohaks Mäetaguse, asetuseks Jääkaru. Tegemist väga mõnusa layoutiga, mis pole kõige raskem, aga põnev sellegi poolest. Tänase mänguringi tegi ekstra põnevaks keerutav tuul. Õnneks vihmamärga ei saadud. Kohal oli lõpuks 44 osalist.

Lendoravate divisjonis oli täna kokku 5 osalist. Parimas täna kahtlust ei olnud.

Maris Lanno +14

Huntide divisjonis oli osalisi 17, mis tähendas, et juhendi järgi said autasustatud 2 parimat. Kui võidumees oli kohe pärast ringi selge, siis teine koht tuli välja selgitada CTP mängus.

Allvar Kruutmann +1

Jüri Kivest +2

Kotkaste divisjoni oli kokku 23 osalist, mis samuti tähendas seda, et autasustatud saavad 2 parimat. Mingit CTPd vaja polnud, kõik oli koheselt selge.

Egert Hütt -6

Sten Tammik -5

Kõik tulemused leiab SIIT

Lisaks sellele kõigele on peatselt meie kanti jõudmas EDGL karikasarja etapid. Käimas on juba teine registreerimis voor!

AM ja Alutaguse: https://discgolfmetrix.com/2455604

PRO ja Mäetaguse: https://discgolfmetrix.com/2455614