Uudised

Nädalamängud Alutaguse vallas

Discsport.ee Ida-Virumaa nädalamängude VI etapp Alutaguse Red Eagle asetusel möödus suurepärastes ilmastikuoludes ning auhinnalised kohad kujunesid välja järgmised:

Lendoravate parim – Roomet Leinbock (0)

Huntide parim – Ringo Krilovs (-5)

Kotkaste parimad – 1. Taivo Valdur (-9) ja ümbermängimise teel saavutas teise koha Karl Pill (-8)

Kõik tulemused leiab SIIT

Uuendatud üldtabelit näeb SIIT

Järgmine nädalamäng juba eeloleval kolmapäeval Kiviõli Black Rabbit rajal.

Natukene ka eesootavatest võistlustest – 13-14.05 peetakse Jõulumäel Smartpost Itella karikasarja järjekordne PRO ja AM etapp, kus võistlevad ka meie klubi liikmed nii Pro Open, Pro Open 40+ (tulemusi näeb SIIT), Pro Master 50+, Pro Master 60+ (tulemused SIIN) Mixed Amateur 2 ja Mixed Amateur 3 (tulemused SIIN) divisjonides. Soovime kõigile edu ja positiivseid emotsioone!

‘Kuninglikul Karul tehti võimas tulemus!
Discsport.ee Ida-Virumaa nädalamängude sarja X etapp peeti Eesti võimsamal väljakul, Mäetaguse Kuninglikul Karul. Ja olud olid samuti “kuninglikud”! Väljak oli super seisus, kuna just nädalavahetusel mängiti seal EDGL PRO karikasarja etapp. Ilm oli samuti super, väike tuule briis küll oli, aga ei miskit hullu.

Tulemused olid samuti “kuninglikud”

Kotkaste divisjonis oli osalisi 19. Võitja poiss oli Egert Hütt, kelle super tulemus -10 tähistab uut Eesti rekordit sel väljakul! Paremini on suutnud ainult Teemu Talikainen Soomest, kes eelmine aasta Alutaguse Openil finaalringil viskas -12. Väga tubli töö igaljuhul! Teine koht oli viigis ja parim selgitati välja CTP-ga rajal nr 1.

Egert Hütt -10

Dan Sööl -3

Huntide divisjonis oli osalisi 14. Autasustatud sai parim ja esikoht läks seekord Lääne-Virumaale.

Oliver Sooväli +3

Lendoravaid oli seekord 5.

Roomet Leinbock +22