Uudised

Nädalamängude 14 etapp toimus Pannjärvel

Discsport.ee Ida-Virumaa nädalamängude sari 2023 ja etapp XIV. Asukohaks Alutaguse Puhke- ja Spordikeskus, asetuseks Blue Eagle 27. Ilm oli liiga palav, õhk seisis ja putukad kiusasid. See-eest kohal oli ikka soliidne arv võistlejaid, tervelt 45.

Kiire pilk tulemustele:

Lendoravate divisjonis oli seekord kohal ainult 6 osalist. Võidumees oli ilmselge:

Kevin Tärno +9

Huntide divisjonis see-eest oli võistlejaid tervelt 21, mis tähendas, et autasud saavad 2 parimat. Aga see nii lihtne polnud, kuna ringi lõpuks olid 4 esimest kõik viigis. Toimuma pidi ümbermängimine. Playoff mängiti rajal nr 2. Süsteem oli lihtne, esimeses voorus kõik neli saavad ühe viske ja 2 kõige lähemal korvile lähevad edasi superfinaali, kus selgitavad omavahel välja esimese ja teise koha. Süsteem toimis hästi, sest superfinaal oli üli-tasavägine.

Mario Kirsimaa +1

Jordan Puur +1

Kotkaste divisjonis oli osalisi 18, mis samuti tähendas seda, et autasud saavad 2 parimat. Võidu nimel käis täna heitlus pigem ainult Egerti ja Timo vahel. Tasavägine heitlus sai lahenduse 3 rada enne lõppu, kui Timo pidi rajalt nr 26 vastu võtma +2 ehk double-bogey. Ilmselgelt liiga palju…

Egert Hütt -11

Timo Juursalu -8

Tänane võidemees Egert Hütt tegemas oma ringi viimast viset (rajal nr 25). Loomulikult oli tegemist birdie puttiga ja loomulikult läks see ka sisse. Egert lõpptulemuseks jäi -11. Enne ringi talle pandud eesmärk mängida -15 jäi täna kahjuks saavutamata, oh well… eks teine kord siis 🙂

Kõik tulemused leiab SIIT

Uundatud koondtabeli leiab SIIT

Tulemustest on näha üht kollast ruudukest numbriga 1. Eks loomulikult tähendab see Hole-in-one-i. Rada 10 ja tagantkäega, puu kickiga ei keegi muu, kui Alutaguse Eagle discgolfi klubi president Timo Juursalu isiklikult. Juba teine HIO tal see hooaeg nädalamängudelt. Tubli töö pressu!

Tänase parimad: Timo, Egert, Mario, Jordan ja Kevin!

Järgmine nädalamäng toimub järgmisel kolmapäeval Mäetaguse Karu Kuningannal. Lisainfot leiab SIIT