Uudised

Nädalavahetusel peeti Alutaguse valla meistrivõistlusi discgolfis

Laupäeval 31.07 toimus Kiiklas Alutaguse valla meistrivõistlused paarismängus. Kiikla discgolfipark sai uuenduse ja lisatud sai juurde 3 korvi ja nüüd on Kiiklas kokku 12 korvi.

Algajate esikolmik: Hõbedased vennad Reiskad, võitjad Kevin Tärno ja Joonas Puur, ning pronksil nende vennad Sten ja Jordan

Võistlemas oli kokku 20 paari ja jagunesid 11 paari edasijõudnutes, 3 paari harrastajates ning 6 paari algajates.

Algajatest tegi parima tulemuse paar Borman/Unt aga kuna nad polnud Alutaguse vallaga seotud siis medaleid nemad kaela ei saanud. Alutaguse esikolmiku algajatest moodustasid kolm paari vendi. Kulla võtsid Kevin Tärno ja Joonas Puur; hõbeda Reimo ja Raimo Reiska; pronksi Sten ja Jordan Puur.

Harrastajate esikolmik

Harrastajate esikolmik: võitjad Rainer ja Uno Rego tulemusega 119 viset; hõbe Martin Laanemets ja Ragnar Alt (121 viset) ning pronks Aita ja Margus Murdsalu (135viset)

Edasijõudnute esikolmik: Avo, Ago, Aveli, Timo, Egert ja Tarmo

Edasijõudnute võitjaks tulid Aveli Uustalu ja Timo Juursalu (96viset), hõbe medali võtsid Avo ja Ago Sambla (97 viset) ja pronksi Kiikla kohalikud Egert ja Tarmo Hütt (98 viset)

Kõik tulemused

Pühapäeval mängiti aga üksimäng Tudulinna discgolfipargis.

Juunioride esikolmik: Reimo,Egert ja Raimo

See oli Tudulinna pargi avavõistlus ja see mängiti korralikult sisse. Kolm viset leidsid oma tee esimese viskega korvi. Allain-Marco Anton viskas esimesena teisel rajal. Talle järgnes Taivo Valdur, kes ühel raskemal Tudulinna rajal (3s rada) viskas 88m viske sisse. Kolmanda holariga sai hakkama Ragnar Alt, kes viskas sisse 5ndal rajal (74m).

Juunioridest võttis kindla võidu Egert Hütt, talle järgnesid Reimo ja Raimo Reiska. Egert suurim kodukonkurent Oliver Võõbus valis seekord mängimise meeste klassis ja see tegi Egerti elu pisut lihtsamaks.

Seeniorides võttis oma esimese võidu ja valla meistritiitli Jaak Kivend. Teiseks tuli Ago Sambla ja kolmandaks Raimond Reiska.

Naiste meistritiitli võitis endal Külli Stroo, Aveli Uustalu ja Aita Murdsalu ees.

Alutaguse valla meistriks tuli Taivo Valdur, kes edestas ühe viskea Oliver Võõbust ja kolme viskega Timo Juursalut.

Kõik tulemused

Järgmine võistlus juba sellel kolmapäeval Kiiklas – kirja saab panna siin