Uudised

Noored korvpallurid olid nädalavahetusel võistlustules.

RHKK I võistkond oli võistlustules, tugevamas grupis Tartus, kus pidime tunnistama Rakvere Spordikool/Tarvase ja Tartu Ülikooli Korvpallikool/Draakonite paremust.

Esimeses mängus Rakvere vastu oli mäng pingeline kuni lõpuni, kus favoriit Rakvere tegutses lõpus kindlamalt ja üllatust ei sündinud.

Teises mängus Tartu vastu olid vastased kindlamad vabaviskejoonel ja meie lihtsad apsakad kaitses ja eksimused vabaviskejoonelt maksid kätte ning vastu tuli võtta kindel kaotus.

Kahe mängu kokkuvõtteks võib öelda, et poisid olid tublid ja näitasid suurfavoriitidele hambaid, arenguruumi on veel meil kõvasti ja proovime päev päevalt areneda, et lõpuks mõne tugeva tiimi vastu võit ära võtta.

Nädalavahetusel oli võistlustules RHKK II võistkond mini vanuseklassis.
Esimeses mängus mindi vastamisi EMÜ KK Känguru/Nõo-ga, kes pole pidanud tunnistama veel ühtegi kaotust ja ka sellel korral näitasid vastased head mängu ning väljusid kohtumisest võitjatena.

Päeva teises mängus tulid vastu Tartu Kalevi Pallkiklubi mängijad ning sellest kohtumisest väljusid võitjatena RHKK poisid. Mäng oli väga pingeline kuni lõpusekunditeni. Kui enamus ajast olime tagaajaja rollis, siis just viimasel minutil saime ohjad enda kätte ja lõpptulemuseks 42:38 meile.

Nädalavahetuse viimases mängus kohtuti Tartu Ülikooli Korvpallikool/Jaaguaride võistkonnaga. Kuigi Jaaguaridel on tabeliseisus ühe kaotuse kõrval ainult võidud, siis meie poisid näitasid väga head mängu ja püsisid vastastega ühes rütmis kuni viimase veerandajani. Lõpuks maksis kätte vastaste parem tegutsemine nii kaitse kui ka ründelauas. Seekord kaotus numbritega 30:53.