Uudised

PANNJÄRVEL LÕPPES IDA-VIRUMAA RULLISARI 2023

Viimasele rullisarja etapile oli kogunenud 43 rulluisu- ja 19 rullsuusasõpra. Koondarvestuses jäid auhinnast ilma ainult neidude rullsuusa vanuseklassi võistlejad, kuna osalesid ainult ühel etapil. Kui rulluisus oli osalejaid Ida-Virumaalt vähe, siis rullsuusas peaaegu kõik.

Seekordsed vanuseklasside kiireimad rulluisutajad:
Grettel Juus(AdavereSK), Matvei Sotskov(Äkke SK), Kertu Põldmaa(Adavere SK), Martin Saaroja(Tartu Inline Team), Maria Voronkova(Narva), Helen Aart(Rakvere Bont), Gerth Kivima(Pärnu), Martti Eerma(Rakvere Bont) ja Andres Väli(Jõhvi RS)
Rullsuusatajad:
Gretely Kuningas, Marten Virkebau, Anette Ahu, Andreas Rääst, Aveli Uustalu, Margit Ahu, Andero Virkebau(kõik Alutaguse Sukl) ja Andrei Kuznetsov(Sillamäe)

Selleaastane rullisari sai läbi neljanda etapiga Pannjärvel. Kellel kõrge koht varasemalt kindlustatud, võis viimasel etapil pisut rahulikumalt võtta, kuid nii mõneski vanuseklassis oli punktiseis väga tasavägine ja konkurendi edastamiseks tuli kõik välja panna. Kõikide tublide rullitajate pingutuse tulemus on leitav protokollis.

Koondarvestuses läks kirja kuni kolme etapi kõrgeimad punktid, auhinna saamiseks tuli osaleda vähemalt kahel etapil. Üldarvestuse seisu leiab koondprotokollist.

Kuid suvi ei ole veel päriselt läbi, sarja koondautasustamisel 2. septembril on veelkord võimalus korralikult kimada Hooajalõpu Teatevõistlusel koos oma lahedate tiimikaaslastega. Kui on tarvis, võib korraldajale julgelt märku anda võistkonnakaaslase leidmiseks.