Uudised

Saalid on kinni…aga LUMI on maas. Kõik õue sportima!!!

Kuid kuhu suusatama minna? Enamus võtab oma suuna Pannjärve Tervisespordikeskuse poole, kus on raja olud head. Sisse on aetud kõik põhirajad (2,3,5 ja 7,5km). Pannjärvel on valgustatud rajad 2. ja 3. km. Lisaks on veel kergliiklustee Pannjärve risti suunas ning isegi maratoni rada on korra üle tallatud. Radadel esineb halvemaid kohti, kus peab ettevaatlik olema, et suusale viga ei teeks.

Iisakus on head rajad sisse aetud rulliuisurajal ja staadionil. Kannatavad sõita hea suusaga. Need rajad on ka valgustatud kella 21.00ni. Lisaks on rada ka taha põllu peale sisse aetud aga seal ei ole hetkel veel väga head olud. Põhisuusarajad Tärivere mäel on ära tallatud aga vajavad veel lisa lund.

Suusarajad on sisse aetud ka Mäetagusel, kus kõige paremas seisus on rulluisurada (1km). Rollerirada valgustatud kella 21.00ni. Lisaks saab sõita ka 2 ja 5km rada päeva valges.

Varustust rentida on võimalik hetkel ainult Pannjärve Tervisespordikeskuses.

Iisakus on rajamisel ka uisuväljak, mis rajatakse õppesõidu platsile Iisaku Gümnaasiumi juurde. Hakake juba vaikselt oma uiske välja otsima 😉

Kõik õue sportima!

Lisa info Timo Juursalu 56 722 666