Uudised

Vaiklas selgitati Eesti sisemeistreid takistussõidus.

Takistussõidu sisemeister 2023 on Rein Pill hobusel Geesche! Ümberhüpped olid väga tasavägised ja kõik esikolmiku sõitjad suutsid ümberhüpetel sõita välja aja 41 sekundit ning võitja otsustas millisekund. Hõbemedaliväärilise sõidu tegi Kullo Kender hobusel Go For It ja pronks läks Gunnar Klettenbergile hobusel Hunter.

Sisemeistrivõistlused takistussõidus algasid Vaiklas juba laupäeval poniklassiga. 110 cm kõrguse parkuuri, mis toimus ümberhüpetele, võitis Johanna Tafenau ponil Maya 389. Teise koha saavutasid Lisette Iva ja Rosen ning kolmandale kohale sõitsid end Kristiina Järvik ja Derryclavin Harry.

Sisemeistrivõistluste teise päeva avasid lapsed. Lasteklassi sisemeistrid on Emiilie Kalde ja Falita J.W.B. 115 cm parkuuris saavutasid teise koha Rita-Liisa Mooses ja Cornet Aragorn S ja kolmanda koha Johanna Tafenau ja Selena.

Parkuuris kõrgusel 130 cm sai juunioride SMV kuldmedali kaela Liis Tishler hobusel Ilady. Hõbemedaliomanik on Kerli Lõbus hobusel Patriarh ja pronksmedal kuulub Johanna Jürissonile hobusel Chicharito JP.

Noorteklassi sisemeister on Triinu Riisberg hobusega Isthar Esqui! 135 cm parkuuris saavutas teise koha Saskia Maripuu hobusega Wodana V ja kolmanda koha Elizabeth Põder hobusega Nero S VD Hagen Z.

Täname võistluste korraldajaid, abilisi ja kõiki neid, kes isadepäeva takistussõidu saatel veetsid. Imelised pildid pühapäevasest võistluspäevast tegi Carmen Malmberg. Juba varsti võid sõitudest pildid leida siit: https://carmenmalmberg.smugmug.com/Show-jumping