Uudised

Võrkpalli rahvaliiga naiste II tugevusgrupis jätkab veerandfinaalis Alutaguse.

Võrkpalli rahvaliiga naiste II tugevusgrupis jätkab veerandfinaalis Alutaguse.Illukal toimunud teises play-off kohtumises võitis Alutaguse Kuusalu naiskonda 3:0 (25:14; 25:17; 25:16). Esimese geimi esimese punkti sai Kuusalu, kuid edasi kulges mäng Alutaguse ülekaalu tähe all. Teine geim oli juba tasavägisem, kus esimesed kolm punkti sai jällegi Kuusalu. Edasi mäng tasakaalustus ja edu Alutagusele tõi mängu teine pool. Ka kolmanda geimi alguses läks Kuusalu 2:0 juhtima. Alutaguse viigistas, kuid Kuusalu läks uuesti juhtima 13:10. Nüüd aga sai Alutaguse 7 punkti järjest ja edasi kulges kohtumine juba nende ülekaalu tähe all.

Veerandfinaalis kohtutakse kas Paide VK / Veltsi Reisid II või Layon naiskonnaga. Esimese nendevahelise play-off kohtumise võitis Paide VK / Veltsi Reisid II tulemusega 3:2 (19:25; 25:15; 9:25; 25:20; 17:7).Info ja tulemused https://volley.ee/…/saa…/rahvaliiga/2022-2023/tulemused/