Noorte treeningud vallas

Ujumisklubi Aktiiv – Eesmärk  on pakkuda  võimalusi  kõikidele – lastele ,kes  soovivad  jõuda  tippsporti  ning  lastele , kellele  ujumisest  on  kasu  tervislike  eluviiside  edendamisel. Õpetada  lapsi  ujuma  alates  lasteaiast , kaasates  veel  lapsi  põhikoolist  kuni  kolmanda  klassini , see  on  laste  ujumise  õpetamise  kõige  õigem  aeg. Tekitada  lastes  huvi  ujumise  vastu.

Treenerid Sergei Mihhailov (VI tase) ja Yulia Iost (VI tase)

Info ukaktiiv1@gmail.com

Tegevuskoht: Mäetaguse ja Kohtla-Järve

Alutaguse Suusaklubi – Alutaguse Suusaklubi on tegutsenud edukalt juba aastakümneid Ida-Virumaal. Propageeritakse suusatamist ja tervislike eluviise aastaringselt. Põhieesmärk on treenida noori suusatama, kuid klubi on võtnud ka enda korraldada mitmeid võistlusi Ida-Virumaal. Eelnevatel aastatel on mitmed kasvandikud olnud edukad Eesti meistrivõistlustel. Tuntumad neist Vane Vähk ja Aveli Uustalu. Noored on esindanud ka rahvusvahelistel võistlustel Eesti koondist. Eesmärgid on kaasta ühe rohkem noori suusatama ja jätkata edukat esinemist Eesti ja rahvusvahelistel võistlustel.

Treenerid Avo Sambla ( V tase), Timo Juursalu (V tase) ja Margus Uibo (VI tase)

info alutagusesuusaklubi@gmail.com

Tegevuskoht: Illuka ja Iisaku

Spordiklubi Ichigeki – Spordiklubi eesmärgid on arendada laste ja noorukite hulgas tervislikke ja aktiivseid eluviise, harjutada neid regulaarselt osalema treeningutel, võistlustel ning teistel spordiklubi üritustel. Noor suudab end kaitsta ja osata probleemi ära hoida.

Treener: Aleksei Korikov (V tase)

info: aleksei.korikov.estonia@gmail.com

tel: +372 5246392

Tegevuskoht: Illuka Kool, Maleva Põhikool ja Jõhvi Huvi- ja Kultuurikeskus

Taekwon-do klubi Kwon – Õppides klubis, avastad, et TaekwonDo pole ainult huvitav spordiala või tõhus enesekaitse süsteem, vaid ka hea vahend tervise parandamiseks ja enesetäiendamiseks. Lisaks sellele on võimalik arendada enesekindlust, omandada häid iseloomujooni. Uued oskused lubavad tõhusalt tegutseda kõikides eluvaldkondades, saavutada edu nii suhtlemises ümbritsevate inimestega kui ka erialastes tegevustes.

Treener: Nikolai Grinin (V tase)

info kwon@kwon.ee

tel 55516001

Tegevuskohad

MTÜ Jõhvi Jalgpalliklubi FC Phoenix – Jõhvi FC Phoenix on üks suurematest jalgpalli klubidest Ida-Virumaal. Hetkel treenivad meie klubis ja selle baasil asutatud jalgpallikoolis rohkem kui 120 last ja noorukit. Meie laste- ja  noortevõistkonnad (kokku kaheksa) osalevad Eesti Meistrivõistlustel oma vanuse liigades. Ning meie areng jätkub. 2019. aastal katsetasime koostöö teiste Ida-Virumaa klubidega, liitvõistkond U17 mängis Eliitliigas. Proov oli edukas, plaanis ka 2020.a. koostööd jätkata lisades liitvõistkonnad teiste vanustega.

Treenerid: Igor Shaskov (VI tase) ja Zaur Maharramov (VI tase)

info Sergei@fcphoenix.ee

tel +372 5137727